Skip to main content

Beta World War 3 - kiedy start, jak pobrać

Jak dostać się do zamkniętej bety WW3. Kto może zagrać.

World War 3 to polska strzelanka, która w ubiegłym roku została tymczasowo wycofana ze sprzedaży, by deweloperzy mogli skupić się na wprowadzaniu poprawek i zmian, opracowując nową, ulepszoną wersję gry.

Finalne wydanie będzie grą Free to Play, lecz przed premierą odbędą się długie zamknięte testy. Dostęp do nich może otrzymać - a właściwie wykupić - każdy.

World War 3 dostępne będzie tylko na PC, przynajmniej w początkowym okresie premierowym. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na temat testów beta.


Na tej stronie:


World War 3 beta - jak zagrać

Zamknięta beta World War 3 rozpoczyna się 25 listopada i potrwa ponad trzy miesiące - aż do startu otwartych testów, które zaplanowano na marzec 2022 roku.

By zagwarantować sobie dostęp do bety, należy wykupić pakiet szeregowca na oficjalnej stronie. Wyceniono go na ok. 62 zł. Droższe pakiety także oferują dostęp do testów.

Wszyscy, którzy w przeszłości kupili World War 3, także mają zagwarantowany dostęp do testów, a beta powinna pojawić się w ich bibliotece Steam. Pre-load zostanie uruchomiony 24 listopada.

Granie w betę wymaga korzystania z launchera MyGames.

Zobacz na YouTube

Zawartość bety

Konkretne informacje na temat zawartości wersji beta nie zostały ujawnione, lecz można spodziewać się kilku map, na których w bitwach udział weźmie do 40 graczy. Podczas starć wykorzystać można też pojazdy, jak choćby czołgi.

World War 3 to wojenna strzelanka, przypominająca pod względem rozgrywki Battlefielda 3 czy Battlefielda 4. Główne tryby opierają się na zasadach walki o kontrolę nad różnymi strefami.

Mapy przygotowane przez twórców pozwalają rywalizować między innymi w okolicach Pałacu Kultury w Warszawie. Przygotowano też mapy w Berlinie czy w Moskwie.

Gra oferuje podział na frakcje, rozbudowany system modyfikacji uzbrojenia i przemodelowany - względem oryginalnego wydania - model fizyki poruszania się i strzelania.

Zobacz także