Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gameplay z Devil May Cry 5 pokazuje działanie mechanicznej ręki

Szybowanie w powietrzu, spowolnienie czasu i inne.

Na trwających w Seattle targach PAX West twórcy Devil May Cry 5 zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki. Podczas pokazu skupiono się na mechanicznej ręce bohatera o nazwie Devil Breaker.

Twórcy przygotowali kilka rodzajów gadżetu, a każdy pozwoli skorzystać z unikalnych zdolności przydatnych w starciu z wrogiem. Przykładowo Punch Line umożliwi podopiecznemu - Nero - szybowanie na urządzeniu.

Natomiast Ragtime spowolni czas, a Tomboy wystrzeli skoncentrowane wiązki energii, eliminujące kilku oponentów jednocześnie. Ciekawostką jest Helter Skelter, które jest podręcznym wiertłem dziurawiącym wrogów.

Przy okazji deweloperzy poinformowali, że powstająca produkcja zaoferuje tryb fotograficzny służący do wykonywania specjalnych zrzutów ekranu. W planach jest też wariant treningowy do szlifowania umiejętności.

Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca przyszłego roku na PC, PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że gra - zgodnie z tytułem - jest bezpośrednią kontynuacją czwartej odsłony cyklu, a nie DMC od studia Ninja Theory.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze