Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 5 - twórcy wiedzą o frustrujących błędach, nadchodzi patch

Wyczekiwane poprawki.

Studio Playground Games opublikowało wpis, w którym zapewnia społeczność Forza Horizon 5, że wie o najbardziej frustrujących problemach z trybami online. Deweloperzy pracują nad poprawkami, ale nie wiadomo, kiedy ukaże się aktualizacja.

W planach jest chociażby eliminacja błędu, przez który członkowie konwoju po prostu znikali z rozgrywki innych osób będących w grupie. Twórcy chcą też zaradzić małemu zainteresowaniu trybami Horizon Arcade i dużym trudnościom w znalezieniu meczu, ale nie wiadomo, w jaki sposób.

Konwoje mają aktualnie problem z dołączaniem do rozgrywek z innymi graczami, co również ma poprawić nadchodząca aktualizacja.

Wpis wspomina też o cheaterach, przy czym twórcy ostrzegają, że osób stosujących nieuczciwe zagrywki nie da się całkiem wyeliminować. Playground Games spróbuje jednak przynajmniej ograniczyć zjawisko oszukiwania, aby osoby z niedorzecznie wysoką punktacją lądowały na szczycie tabeli wyników nieco rzadziej.

Patch wprowadzi też możliwość zapisania pracy w edytorze torów EventLab, a następnie powrotu do projektu w dowolnym momencie. Aktualnie, grę trzeba zaprojektować od początku do końca za jednym posiedzeniem.

Aby wynagrodzić graczom niedogodności, przy kolejnej aktualizacji deweloperzy ofiarują wszystkim 1000 punktów Forzathon do wydania na samochody, klaksony, ubrania czy losowania nagród.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze