Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Rozmieść kamery zwiadowcze, by zdobyć więcej informacji

Jak wykonać wyzwanie Rebelii.

„Rozmieść kamery zwiadowcze, by zdobyć więcej informacji o machinie zagłady UR” to nowe wyzwanie Rebelii w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite.

Aby je odblokować, musisz najpierw wykonać wyzwania ze wszystkich poprzednich tygodni serii Rebelii (od 1. do 5. tygodnia), a następnie nawiązać połączenie przy Zalewie Zdobyczy.

Za ukończenie zadania otrzymasz 23 tys. XP.


Gdzie rozmieścić kamery zwiadowcze - mapa i lokalizacja

Zanim podejmiesz się właściwego wyzwania, musisz nawiązać połączenie przy jednym z trzech oznaczonych miejsc przy Zalewie Zdobyczy.

Po nawiązaniu połączenia, w okolicy Zalewu Zdobyczy pojawi się sześć lokalizacji do ustawienia kamer zwiadowczych. Aby ukończyć to wyzwanie Rebelii, musisz jednak ustawić tylko trzy z nich.


Pierwsza lokalizacja kamery zwiadowczej znajduje się na brzegu, naprzeciwko północnej strony małej wyspy na środku Zalewu Zdobyczy. Drugą kamerę można znaleźć na południowej stronie wyspy na środku jeziora.


Aby znaleźć trzecią kamerę zwiadowczą, udaj się na południowy wschód od środkowej wyspy na wzgórze z widokiem na północny dok Wykrzywionych Wież. Skieruj się na wschód od tej lokacji, aby znaleźć czwartą kamerę zwiadowczą w pobliżu skupiska drzew przy żółtym domu.


Kieruj się w stronę Słodkiego Skrzyżowania i przejdź przez rzekę, aby znaleźć piątą lokalizację kamery zwiadowczej na wzgórzu na zachód od Słodkiego Skrzyżowania. Szóstą i ostatnią kamerę zwiadowczą znajdziesz, podążając wzdłuż północno-zachodniej linii brzegowej od poprzedniej lokacji.

Kamery zwiadowcze można ustawiać w dowolnej kolejności, a postępy w wyzwaniu będą przenoszone pomiędzy meczami. Nie musisz się więc martwić o ponowne odwiedzanie lokacji, jeśli już ustawiłeś w niej kamerę.

Po ustawieniu trzech kamer zwiadowczych odblokujesz kolejny etap wyzwań Tygodnia 6 Rebelii, który wymaga ustanowienia kolejnego połączenia, a następnie zabicia strażnika UR i odebrania zastrzeżonych danych ze skrytki.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze