Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Odbierz zastrzeżone dane ze skrytki

Wyzwanie Rebelii 3. rozdziału.

„Odbierz zastrzeżone dane ze skrytki” to jedno z wyzwań 6. tygodnia Rebelii w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite.

Aby uzyskać do niego dostęp, musisz najpierw ukończyć zadania Rebelii tygodnia 5. i dwa wyzwania tygodnia 6., w tym zadanie związane z rozmieszczaniem kamer zwiadowczych.


Lokalizacje skrytek z zastrzeżonymi danymi

Aby uzyskać dostęp do zastrzeżonych danych, musisz nawiązać połączenie w pobliżu Szosy Chonkersa, Trocinowego Tartaku lub Posterunku Siódemki.

Po wykonaniu tej czynności, będziesz miał za zadanie odnaleźć skrytkę - na szczęście wszystkie skrytki znajdują się dość blisko miejsca, w którym rozpocząłeś to wyzwanie. Oznacza to, że jeśli nie zostaniesz wyeliminowany przed dotarciem do celu, możesz ukończyć to zadanie bardzo szybko.


Skrytkę na Szosie Chonkersa można znaleźć w pobliżu kontenerów na wzgórzu na południowy zachód od budynku w południowej części tej lokacji.

Jeśli ustanowisz połączenie w pobliżu Trocinowego Tartaku, udaj się na południowy zachód, mijając pobliską stację benzynową, a znajdziesz skrytkę przy drodze.

Jeśli jako punkt startowy wybierzesz posterunek Siódemki, skrytkę znajdziesz w pobliżu wybrzeża, bezpośrednio na południowy wschód od posterunku.

Wystarczy, że odbierzesz dane z jednej skrytki, a zadanie będzie zakończone.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Read this next