Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 19 z komentarzem Szpakowskiego i chińską ligą?

Nieoficjalne informacje.

W polskiej wersji FIFA 19 prawdopodobnie znów usłyszymy komentarz Dariusza Szpakowskiego - wynika z informacji udzielonych przez dziennikarza sportowego, Mateusza Borka. Ponadto, w grze ma się pojawić liga chińska.

Borek ujawnił szczegóły w wywiadzie przeprowadzonym na antenie radia Weszło.fm. Szpakowski miał powiedzieć dziennikarzowi, że „dołożyli im ligę chińską”, co wymaga nagrania dodatkowych nazwisk.

Rozszerzenie produkcji o wspomniane rozgrywki wiąże się najprawdopodobniej z chęcią ekspansji na istotny w dzisiejszych czasach rynek chiński. Poza tym, w Kraju Środka piłka nożna staje się coraz bardziej popularna.

Dariusz Szpakowski komentuje zmagania graczy od 2006 roku

To już druga w przeciągu niedługiego okresu nieoficjalna informacja o powstającej odsłonie piłkarskiego cyklu. Holenderski komentator zasugerował niedawno, że FIFA 19 najprawdopodobniej zaoferuje rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Takie posunięcie ze strony Elecrtonic Arts nie byłoby zaskoczeniem. Przypomnijmy, że po dziesięciu latach UEFA zakończyła współpracę z Konami, na mocy której seria Pro Evolution Soccer posiadała na wyłączność prawa do piłkarskiej Ligi Mistrzów.

W zamian, PES zaoferuje oficjalne rozgrywki z Danii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Szkocji, Argentyny oraz kilku innych.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze