Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek FIFA 18 World Cup z nowymi ocenami piłkarzy

Reprezentacje Hiszpanii, Niemiec, Anglii i inne.

Electronic Arts opublikowało nowe oceny piłkarzy przygotowane z okazji premiery dodatku o mistrzostwach świata w Rosji. Rozszerzenie 29 maja pobiorą za darmo wszyscy posiadacze gry FIFA 18.

Na razie dostępne są reprezentacje Belgii, Meksyku, Argentyny, Niemiec, Francji, Anglii i Hiszpanii. Brak reprezentacji Polski, lecz prawdopodobnie pojawi się w niedługim czasie.

W drużynie hiszpańskiej najwyżej ocenionym zawodnikiem został David De Gea, otrzymując 91 punktów. Niewiele mniej mają Sergio Ramos i Thiago - odpowiednio 90 i 88. Tuż za nimi Gerard Piqué i Sergio Busquets.

W angielskim zespole najlepszym zawodnikiem z 87 punktami został Harry Kane. Dalej jest Raheem Sterling, Kyle Walker i Dele Alli, którzy otrzymali odpowiednio po 84, 83 i 83 punkty.

Na czele drużyny niemieckiej w zestawieniu stanął Manuel Neuer. Bramkarza oceniono na 91 punktów. Jedno oczko mniej otrzymał Mats Hummels i Toni Kroos. Odpowiednio 88 i 87 punktów otrzymali Mesut Özil i Jérôme Boateng.

29 maja w grze pojawi się nowy tryb rozgrywki, drużyny, stadiony, piłka i zwycięskie trofeum. Zagramy od fazy grupowej aż do finału w Moskwie, zarówno w sieciowych meczach towarzyskich, jak i turniejach online.

Ponadto, stworzymy własne zawody i poprowadzimy wybraną reprezentację narodową do zwycięstwa. Zobaczymy też wszystkie 12 rosyjskich stadionów, które przedstawiono w pełnej krasie, dzięki filmowym ujęciom kamery.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze