Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 - Droga do sławy: Powrót Huntera - przebieg kariery, rozdział 1-2

Kolejne przystanki w karierze Aleksa.

Poniżej możesz zapoznać się z całym przebiegiem fabuły w trybie Droga do sławy: Powrót Huntera gry FIFA 18. Wspominamy również o wyborach, które w trakcie rozgrywki mogą - ale nie muszą - okazać się kluczowe. Informujemy również, że poniższa strona zawiera spoilery dotyczące fabuły! Opis rozpoczynamy od dwóch pierwszych rozdziałów.


Uwaga! Przypominamy, że tryb fabularny nie jest dostępny w wersji gry na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz Nintendo Switch.


Rozdział 1 - Życie

Po zapoznaniu się z wprowadzeniem trybu Drogi do Sławy: Powrót Huntera, czas na rozpoczęcie pierwszego rozdziału gry. Pojawiamy się tam na murawie boiska treningowego klubu, do którego przyłączyliśmy się w ramach rozgrywek pierwszej ligi angielskiej. Naszym pierwszym zadaniem jest rozegranie treningowego meczu. W oknie dialogowym możemy też wybrać opcję przypomnienia podstaw.

W rozgrywanym meczu staramy się o jak najlepszy występ, najlepiej okraszony bramkami. Następnie bierzemy udział w piłkarskim talk-show, gdzie będziemy mieli okazję udzielić odpowiedzi na kilka pytań, w tym dotyczących Garetha Walkera, naszego dawnego kumpla, a teraz rywala. Po zakończonym występie znajdziemy się w samolocie, w drodze na towarzyski turniej w Stanach Zjednoczonych.

Występ przed kamerami to okazja na ukazanie swojego charakteru.

W drodze okaże się, że istnieją plotki transferowe o jednym z naszych kolegów z zespołu. Teraz przygotowujemy się do meczu z Realem Madryt. W scence wprowadzającej obok Aleksa Huntera znajdzie się sam Cristiano Ronaldo, którego główny bohater poprosi o wymianę koszulek po meczu. Staramy się o osiągnięcie jak najlepszego wyniku, a po meczu rozmawiamy przez chwilę z portugalskim zawodnikiem.

W ramach kontynuacji towarzyskiego turnieju rozgrywamy jeszcze dwa mecze i kilka treningów, próbując wygrać trofeum. Po zakończonej imprezie Alex spotyka swojego ojca, który - jak się okazuje - mieszka w Stanach i jest związany w tamtejszym klubem piłkarskim. W drodze powrotnej do Angli oglądamy kolejny przerywnik, kończący jednocześnie pierwszy rozdział historii.


Rozdział 2 - Powrót do gry

Po powrocie do Anglii rozpoczynamy ligowe rozgrywki. Po pierwszym meczu oglądamy scenkę dziejącą się w mieszkaniu głównego bohatera. W trakcie pojawia się Michael, agent piłkarza. Informuje o zainteresowaniu ze strony europejskich gigantów, czyli Bayernu Monachium, PSG i Atletico Madryt. Mężczyzna chwali się, że czeka także na kontakt ze strony Los Blancos, czyli Realu Madryt.

Otrzymujemy także kilka cennych rad od dziadka, po czym wracamy do angielskich rozgrywek ligowych. W związku z rzekomym zainteresowaniem ze strony klubu, musimy poprosić klub o pozwolenie na transfer. Wieści roznoszą się szybko, a informacja o rzekomym transferze dociera do szatni, psując tym samym atmosferę pomiędzy kolegami z drużyny.

Plotki transferowe znalazły też nieco miejsca w telewizji.

Alex został oceniony przez trenera jako rozkojarzony przez plotki, dlatego lądujemy na ławce rezerwowych w następnym meczu. Musimy zdobyć co najmniej jedną bramkę, a najlepiej wygrać spotkanie, które nasza drużyna przegrywa aż 0:3. Zadanie jest więc bardzo trudne, zwłaszcza, że gramy w dziesiątkę po czerwonej kartce.Po spotkaniu udzielamy krótkiego wywiadu, a okienko transferowe dobiega końca. Na kilka godzin przed jego zamknięciem pojawia się nasz agent, który zabiera nas do zarządu obecnego klubu. Zostajemy przesunięci do drugiej drużyny i decydujemy o dalszych losach naszego agenta. Możemy dalej z nim współpracować lub zwolnić go. Niezależnie od decyzji kontaktuje się z nami ojciec Huntera, który proponuje zagranie w amerykańskim LA Galaxy.

Komentarze

More On FIFA 18

Najnowsze artykuły