Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 - wyłoniono mistrza kadry reprezentacji Polski

W finale zmierzyli się Kamil Glik i Krzysztof Mączyński.

Polscy piłkarze w Soczi przygotowują się do pierwszego na mundialu meczu, w którym stawią czoła drużynie Senegalu. Podczas wcześniejszego zgrupowania w Juracie wzięli jednak udział w organizowanych przez EA mistrzostwach kadry.

Do rywalizacji stanęło łącznie 22 reprezentantów. Ostatecznie na wirtualnej murawie pozostało dwóch najlepszych zawodników, którzy zdołali wyeliminować pozostałych kolegów z prawdziwego boiska.

W finale zmierzyli się Kamil Glik (kierujący Francją) i Krzysztof Mączyński (dowodzący Brazylią). Starcie było wyrównane - potyczki nie rozstrzygnięto w podstawowym czasie i konieczne było rozegranie dogrywki. Ostatecznie zwyciężył obrońca polskiego zespołu.

Wcześniej jednak stoczono mecz o trzecie miejsce pomiędzy Bartoszem Bereszyńskim (Belgia) i Wojciechem Szczęsnym (Francja). To spotkanie także było zacięte i nie brakowało dramaturgii.

W ubiegłym miesiącu FIFA 18 wzbogaciła się o darmowe rozszerzenie koncentrujące się na mistrzostwach świata w Rosji. Niedawno zaś EA Sports zapowiedziało kolejną odsłonę cyklu, wprowadzającą między innymi mini-grę związaną ze strzałami.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze