Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - konie: stajnie, pokarm

Budowa stajni, pokarm dla koni, jazda konna.

Konie to jedna z grup zwierząt hodowlanych w Farming Simulator 22. Z tej strony dowiesz się jak przygotować dla nich stajnie i je wyżywić i co możesz zyskać stawiając na ich hodowlę.


Na tej stronie:


Budowa stajni

Jak w przypadku pozostałych zwierząt, musisz rozpocząć od budowy stajni. W tym celu otwórz tryb budowania za pomocą kombinacji Shift+P. Następnie wejdź do zakładki Zwierzęta (1) i potem do podkategorii Konie (2).

Tutaj znajdziesz kilka wariantów stajni (3) do wybudowania. Droższe modele pozwolą na posiadanie większej liczby koni (4). Zdecyduj się, która opcja najbardziej ci odpowiada, kliknij na nią, nanieś szkielet na wolny teren (5) i potwierdź budowę.

Opuść teraz tryb budowy, podejdź do ikony łapy (6) i wciśnij przycisk otwórz okno zarządzania zwierzętami (7).

Tutaj możesz wybrać spośród rozmaitych gatunków koni (8), które mogą różnić się ceną zakupu (9). Każdy koń ma swój wiek (10), a także może rozmnażać się co kilka miesięcy (11) - jeśli zapewnisz mu odpowiedni poziom zdrowia (do czego wrócimy za moment), po tym czasie pojawi się nowe zwierzę.


Pokarm, zdrowie i jazda konna

By podnieść wspominany wskaźnik zdrowia (12) - który sprawdzisz spoglądając na dowolne zwierzę - musisz zapewnić koniom pokarm i słomę. Oba te surowce możesz dostarczyć w oznaczone miejsce (13) u boku budynku.

Konie nie dają żadnego produktu - jak mleko od krów czy jajka od kur. Zamiast tego możesz na nich jeździć - w tym celu po prostu zbliż się do danego konia i wciśnij wskazany na ekranie przycisk. Każdy koń musi pokonać niewielki dystans każdego dnia.

Jeśli będziesz regularnie jeździł na koniach, a także szczotkował ich grzbiety (w tym celu także zbliż się do konia i na nim kliknij), systematycznie będziesz zwiększał ich wartość. To z kolei pozwoli ci zarobić na ich sprzedaży.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - krowy: mleko, zagroda, pokarm

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze