Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry New Dawn - walka z bandytami: ciężarówka z zaopatrzeniem i zrzut zaopatrzenia

Odbierz cenne zaopatrzenie wrogom.

Kolejne metody walki z bandytami to kradzież zapasów. Na swojej drodze spotkasz zarówno transporty drogowe, jak i powietrzne. Każdy z nich to dobra okazja na zdobycie cennych materiałów rzemieślniczych i uprzykrzenie życia przeciwnikom.

Ciężarówkę z zaopatrzeniem rozpoznasz to czerwonej ikonie ze skrzynią w środku (1). Podobnie jak w przypadku transportu zakładników, pojazd zatrzymasz strzelając w opony. Kolejnym krokiem jest pozbycie się kierowcy ciężarówki oraz dodatkowej obstawy, liczącej zwykle dwóch-trzech bandytów w asystującym pojeździe.

Po wyeliminowaniu przeciwników podejdź do tyłu ciężarówki. Po obu bokach pojazdu zobaczysz żółto-szare dźwignie (2), które otwierają tylne drzwi pojazdu i rozkładają rampę załadunkową. Podejdź do jednej z nich i wciśnij klawisz E, żeby dokonać interakcji. Teraz wystarczy poczekać na rozłożenie platformy, żeby wejść do środka pojazdu i zabrać łupy.


Zrzut zaopatrzenia

Co jakiś czas bandyci otrzymują zaopatrzenie z powietrza, które ląduje w pewnej odległości od twojej postaci. Gra informuje o tym zdarzeniu specjalnym komunikatem o wykryciu punktu zrzutu. Twoim zadaniem jest przejęcie zapasów, zanim zrobią to liczni bandyci.

Aby dotrzeć do przesyłki, kieruj się w stronę czerwonej ikony ze skrzynią w środku (identyczna jak w przypadku ciężarówki z zaopatrzeniem). Podejdź do skrzyni (3) i rozpocznij przeszukiwanie przez przytrzymanie klawisza E. Ta czynność zajmie dłuższą chwilę, więc zachowaj czujność, ponieważ wtedy twoja postać jest narażona na atak przeciwników. W miarę potrzeby eliminuj bandytów i ukończ przeszukiwanie skrzyni, żeby uzyskać cenne łupy rzemieślnicze.


Spis treści: Far Cry New Dawn - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Far Cry New Dawn - talenty i umiejętności: jakie odblokować na początku

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More On Far Cry New Dawn

Najnowsze artykuły