Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 5: Zombie atakują zadebiutuje 28 sierpnia

Jest też zwiastun.

Ubisoft ujawnił datę premiery ostatniego dodatku do Far Cry 5. DLC Zombie atakują zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One 28 sierpnia. Opublikowano też zwiastun wprowadzający w klimat rozszerzenia.

Zombie atakują, podobnie jak Mroczne Godziny i Uwięzieni na Marsie, opowiada historię niezwiązaną z głównym wątkiem fabularnym. Weźmiemy udział w siedmiu misjach - scenariuszach, stylizowanych na horrory klasy B.

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Zagramy w pojedynkę, ale także w trybie kooperacji, z innym graczem. DLC zaoferuje nowe uzbrojenie i przeciwników. W materiale widzimy różne rodzaje zombie - są nawet psy i bliżej nieokreślone, czworonożne bestie.

To pierwszy raz, kiedy w Far Cry 5 oficjalnie pojawią się zombie. W edytorze poziomów Arcade tworzono już co prawda mapy z nieumarłymi, ale wykorzystywano model postaci i wzór zachowań otępiałych wyznawców kultu Bram Edenu.

Zombie atakują wchodzi w skład przepustki sezonowej. Podstawowa gra zadebiutowała 27 marca. „Produkcja dobrze rozwija znane już elementy cyklu. Teoretycznie to znowu to samo, ale w praktyce - świetna zabawa” - czytamy w naszej recenzji Far Cry 5.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze