Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan Fallout 76 ukończył pierwszy raid w grze i otrzymał bezużyteczną wiertarkę

Zamiast legendarnego przedmiotu.

Do Fallout 76 wprowadzono niedawno pierwszy raid, a więc misję, w której kilku graczy pokonuje wielu przeciwników w jednej lokacji, aby na końcu otrzymać - w teorii - wartościowy łup. Członek jednej z grup zdobył jednak tylko wiertarkę, o czym pochwalił się na Reddicie.

„Pokonaliśmy finałowego bossa i otworzyliśmy skrzynię” - napisał Kaelynath na forum. Trzech znajomych gracza zdobyło legendarne przedmioty, ale autorowi wpisu trafiła się wiertarka. Narzędzie może być w Fallout 76 używane jako broń na krótki dystans, ale oczywiście nie sprawdza się w boju najlepiej.

Trudno znaleźć zastosowanie dla wiertarki. Źródło: Kaelynath

Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że raid skierowano dla graczy o wysokim poziomie postaci - to jedna z aktywności w ramach tzw. endgame'u. Bethesda radzi też, aby zadania podejmować się w pełnych grupach, po czterech graczy. Misja powinna więc wynagradzać za włożony trud i czas.

Kaelynath zaprezentował na zdjęciu swój warsztat, w którym na honorowym miejscu zawiesił wiertarkę - wraz z napisem „Dzięki, Todd”, mając oczywiście na myśli Todda Howarda, głównego producenta gry.

Trofeum zawieszone. Źródło: Kaelynath

Dodatkowo użytkownicy forum na pamiątkę niecodziennej nagrody za raid postanowili nazwać wiertarkę „Różdżką Howarda”.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Narzędzie nie zadaje zbyt dużych obrażeń

To nie pierwszy problem z wiertłami w Fallout 76. Wielu graczy zgłaszało problem z omawianym przedmiotem, który „wypadał” z legendarnych przeciwników. Bethesda nie naprawiła jeszcze błędu.

Źródło: Kotaku, Reddit

Następnie: FIFA 20 - tryb Volta z uproszczonymi trikami. Każdy wykona efektowne sztuczki

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze