Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziewczyna i kosmonauta - Oliwia: czyją jest córką

Relacje rodzinne w domu Marty.

Oliwia to bohaterka drugoplanowa w serialu „Dziewczyna i kosmonauta”. Poznajemy ją w pierwszym odcinku jako córkę Marty. Dla lepszego zrozumienia fabuły należy odpowiedzieć na pytanie - kto jest ojcem Oliwii. Pytanie to ciśnie się na usta już od rozpoczęcia odcinka. Wiemy bowiem, że „tajemniczy kosmonauta” wraca na ziemię po 30 latach nieobecności.

Z pierwszych scen 1. odcinka dowiadujemy się, że Oliwia jest córką Marty oraz że to Bogdana Rosę nazywa ojcem. Nie dowiadujemy się jednak, ile ma lat. Faktem jest, że pracuje, więc możemy bezpiecznie założyć, że posiada przynajmniej 18 lat.

Podczas sceny na dworze w 2. odcinku, Oliwia wspomina matce o ostatnich szesnastu latach relacji między rodzicami. To wskazuje, że musiała mieć przynajmniej kilka lat, by zauważyć zmiany zachodzące w rodzinie.

Można więc założyć, że to kosmonauta - czyli Nikodem Borowski - mógłby być prawdziwym ojcem Oliwii, szczególnie że 2. odcinek ukazuje jego romans z Martą. Niestety, pierwszy sezon nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi, na pytanie, kto jest jej biologicznym ojcem.

Więcej o serialu Dziewczyna i kosmonauta:

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze