Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 zaoferuje darmowy upgrade na nowe konsole

Potwierdza Techland.

Przedstawiciele Techlandu zapewnili, że nabywcy Dying Light 2 w wersji PS4 i Xbox One otrzymają darmowy upgrade do wydań PS5 i Xbox Series X/S.

O kwestię bezpłatnego ulepszenia na nowe konsole - dotychczas niezbyt jasną - zapytał twórców jeden z dziennikarzy serwisu IGN. W odpowiedzi deweloperzy oznajmili, że zaoferują aktualizację bez dodatkowych opłat.

W powstającym tytule wcielimy się w niejakiego Aidena Caldwella, który stara się ustalić swoją tożsamość. Bohater trafia to The City - miasta, będącego jednym z ostatnich bezpiecznych schronień przed zombie.

W toku przygody przyjdzie nam wchodzić w interakcje z trzema różnymi frakcjami, poprawiając lub pogarszając relacje z ugrupowaniami. Powróci parkour oraz system, dzięki któremu żywe trupy będą groźniejsze nocą.

Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia na PC i konsolach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze