Skip to main content

Dying Light 2 - Uciekinierzy: Wash i Chloe

Zakochany espek.

Uciekinierzy to zadanie poboczne w Dying Light 2, które zaczyna się w nieco nietypowy sposób. Otóż, by je rozpocząć, musimy najpierw pomóc zleceniodawcy.

Ikona wykrzyknika na mapie prowadzi nas na plac między budynkami. W baraku (1) jest ktoś, kto woła o pomoc - musimy wyeliminować zarażonych, którzy kręcą się przy budynku.

Dopiero po pokonaniu zombie możemy porozmawiać z żołnierzem SP. Opowie nam o swojej ukochanej, z którą chce uciec z miasta.

Wash wskaże nam, gdzie szukać Chloe. Podobno jest u swojej przyjaciółki. Idź więc do celu wskazanego przez mężczyznę, a dotrzesz do kamienicy. Wejdź do środka przez okno (2).

W środku należy tylko pokonać zarażonych (3). Jest ich tam zaledwie kilku i nie stanowią większego wyzwania, niż typowe zombie spotykane na ulicach czy w innych wnętrzach. Pamiętaj po prostu o podstawach walki i obrony.

Po walce musisz już tylko otworzyć drzwi (4) w oświetlonym pokoju. Tam spotkasz kobietę, z którą Aiden porozmawia.

W trakcie rozmowy możesz dokonać wyborów, ale nie mają one żadnego znaczenia dla przyszłości Aidena czy nagród. Wybieraj więc wedle uznania, czy zgodzisz się z Washem czy też z Chloe.

Następnie: Dying Light 2 - Renegaci: uwolnij ocaleńców

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Woda i błyskawica: parkour z wyskoczniami

Zobacz także