Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 w wersji alpha na klipach z 2020 roku

Skok z budynku i pływanie.

W sieci pojawiły się ujęcia z wczesnej wersji Dying Light 2. Krótkie materiały wideo pochodzą rzekomo z 2020 roku, prezentując rozwój polskiej produkcji.

Treści ujawnił użytkowników forum Reddit. Jeden z materiałów wydaje się dotyczyć umiejętności lądowania. Postać najpierw nie radzi sobie zbyt dobrze, lecz po wybraniu talentu nie ma już większych trudności ze skokiem. Jest też pływanie pod wodą.

„Nie rozumiem. Tytuł nie miał przypadkiem ukazać się w 2020 roku? Jeśli ta wersja pochodzi z tego roku, to gra miała ukazać się w takim stanie?” - zauważa przytomnie niejaki „uselessdudebro” w serwisie Reddit.

To może po części wyjaśniać, dlaczego jeszcze w maju 2020 roku raportowaliśmy na podstawie nieoficjalnych informacji, że Dying Light 2 jest w „totalnej rozsypce”, główne mechanizmy rozgrywki ciągle się zmieniają, a część deweloperów nie wie, czym ostatecznie będzie produkcja.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze