Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Aitor: znachorka i płatki pustelnika

Lek dla Aitora.

Ta misja rozpocznie się, gdy będziesz wykonywał zadanie główne Witamy na pokładzie. Po rozmowie z dyspozytorką SP będziesz świadkiem przybycia na okręt medyków z rannym Aitorem.

Twoje zadanie to pomoc ciężko choremu. Udaj się we wskazane miejsce, by porozmawiać z lekarzem. Dowiesz się, że Aitorowi pomóc mogą zioła, o których wie coś lokalna znachorka.


Na tej stronie:


Znachorka

Na początku musisz udać się do znachorki. Mieszka na wyspie, którą mogłeś wcześniej uratować przed bandytami w misji pobocznej Renegaci. Dotrzyj na miejsce i zapukaj do drzwi chatki (1).

Na początku porozmawiasz z mężczyzną niechętnie nastawionym do SP, ale znachorka odezwie się i poprosi, żeby cię wpuścić. Nieważne jak z nią porozmawiasz, tak czy inaczej otrzymasz odpowiednie instrukcje.


Zdobycie pustelnika

Musisz udać się na plac na wybrzeżu rzeki. Dostań się na najbliższe dachy wieżowców i kieruj się do celu właśnie na poziomie dachów, szczególnie trzeba to robić w nocy. Na miejscu możesz użyć lornetki, by dostrzec kwiaty pustelnika (2) z oddali.

Zanim zaczniesz biegać po zioła, upewnij się, żeby zabić wyjców (3) w pierwszej kolejności, zanim przywołają inne zombie.

Uważaj, by nie wchodzić na żółte chemikalia i zbierz białe kwiaty (4). Kiedy zerwiesz trzy, możesz wracać na okręt SP.


Wybór płatków

Rozmawiając z lekarzem możesz sam zdecydować, czy powiesz, że znachorka ci pomogła. Ten akurat wybór nie ma większego znaczenia, ale ma wpływ na przebieg rozmowy.

Następnie musisz uważać. Podczas rozmowy z lekarzem, musisz wybrać małe płatki (5), jeśli chcesz, żeby Aitor przeżył i został wyleczony.

Co ciekawe, możesz też wybrać inne opcje celowo, jeśli chcesz pogorszyć swoje relacje z SP. Zalecamy jednak ostrożność, przynajmniej przy pierwszym podejściu. Misja zakończy się po rozmowie z lekarzem i podaniu ziół.

Następnie: Dying Light 2 - Rodzina zastępcza: zaginiony chłopiec

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Najczerwieńsza czerwień: zabij zbója

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze