Skip to main content

Wkrótce dwa fabularne dodatki do Metal Gear Rising: Revengeance

Pierwszy do pobrania z XBLA i PSN w kwietniu. Zagramy jako Jetstream Sam i Blade Wolf.

Konami poinformowało, że wkrótce w Xbox Live i PlayStation Network ukażą się dwa dodatki do Metal Gear Rising: Revengeance . Obydwa rozszerzenia zaoferują „kilka dodatkowych godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza”. Każde będzie kosztowało około 20 zł. Pierwszego, zatytułowanego Jetstream, należy spodziewać się już w kwietniu.

W Jetstream wcielimy się w tytułowego Jetstream Sama. Poznamy dodatkową poboczną historię oraz wykorzystamy nowe, unikalne umiejętności bohatera.

Jetstream Sam i Blade Wolf na porannym spacerze

Podobnie będzie w przypadku drugiego DLC - Blade Wolf, w którym z kolei zagramy jako robot LQ-84i, czyli właśnie Blade Wolf.

Od dzisiaj do pobrania z Xbox Live i PSN dostępny jest także inny dodatek - zestaw 30 VR Missions. To 30 misji w specjalnym pokoju treningowym. Są to nie tylko starcia Raidena z wrogami, ale także wyzwania platformowe w 2D, a nawet nawiązanie do... Froggera. Wszystko można zobaczyć na poniższym wideo. Cena to niecałe 10 zł.

Metal Gear Rising: Revengeance ukazało się w zeszłym miesiącu. To spin-off serii Metal Gear Solid - nie skradanka, a slasher. Wcielamy się w Raidena, który swym wiernym mieczem tnie w kawałki wszystko i wszystkich. Grę przygotowało studio PlatinumGames, wcześniej odpowiedzialne za Bayonettę czy Vanquish.

Wideo z dodatku VR Missions, w Europie dostępny na X360 i PS3Zobacz na YouTube

Read this next