Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Ball Z: Kakarot - gra kontra serial. Porównanie najważniejszych scen

Goku w dwóch wersjach.

Dragon Ball Z: Kakarot pozwala wziąć udział w wydarzeniach z anime. Serwis IGN opublikował materiał, w którym porównano sceny z gry i oryginalnego serialu.

W nagraniu dziennikarze zestawili obok siebie sekwencje przedstawiające najważniejsze momenty z przygód Goku - między innymi zabójstwo Krillina przez Freezera i przemianę Gohana - w dwóch wersjach. W obu odsłonach wyglądają niemalże identycznie.

Nie zabrakło jednak kilku różnic, choć przede wszystkim o charakterze kosmetycznym. W produkcji od deweloperów ze studia CyberConnect2 zastosowano na przykład inne ujęcia kamer niż w oryginalnym serialu i zmieniono ustawienie części postaci.

Dragon Ball Z: Kakarot jest grą RPG, w której śledzimy historię znaną z anime i mangi. W trakcie rozgrywki kierujemy poczynaniami Goku oraz innych bohaterów znanych z pierwowzoru, w tym Vegety i Piccolo.

Tytuł gry odnosi się do sayiańskiego imienia Goku - Kakarot

Zobacz: Dragon Ball Z Kakarot - Poradnik, Solucja

Wykonując kolejne zadania z głównego wątku fabularnego, walcząc ze zróżnicowanymi przeciwnikami oraz realizując aktywności poboczne - zadania i inne wyzwania - gromadzimy punkty doświadczenia. Awansując na kolejne poziomy, poprawiamy atrybuty wojowników.

Dragon Ball Z: Kakarot dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Nowa odsłona Farming Simulator najwcześniej w 2021 roku

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze