Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dragon Ball Z: Kakarot otrzyma wkrótce nowe misje - za darmo

Oraz funkcję powrotu do wcześniejszych rozdziałów.

Bandai Namco poinformowało, że Dragon Ball Z: Kakarot - RPG oparte na popularnym w Polsce anime i mandze - wkrótce otrzyma aktualizację, która wprowadzi do gry nowe misje poboczne i funkcje.

Dokładnych szczegółów na temat dodatkowych zadań na razie nie ujawniono. Wiadomo jedynie, że gracze spotkają Aralkę i Gatchana, czyli bohaterów z „Dr. Slumpa” - wcześniejszego dzieła Akiry Toriyamy od twórcy przygód Goku.

To nie wszystko, ponieważ pojawi się też wehikuł czasu Trunksa z przyszłości. Maszyna umożliwi powrót do wcześniejszych rozdziałów, by ukończyć pominięte aktywności poboczne. W podstawowej wersji takiej funkcji zabrakło. Data wydania aktualizacji nie jest znana.

Dragon Ball Z: Kakarot to RPG, które pozwala wziąć udział w wydarzeniach znanych z oryginalnego anime i mangi. W trakcie zabawy kierujemy nie tylko Goku, ale również pozostałymi znanymi z pierwowzoru bohaterami, w tym Gohanem, Piccolo i Vegetą.

W toku zabawy postacie zdobywają punkty doświadczenia i awansują na kolejne poziomy, co podnosi atrybuty podopiecznych. Statystyki można też zwiększyć, karmiąc herosów. Jest także opcja odblokowywania następnych superataków.

Zobacz: Dragon Ball Z Kakarot - Poradnik, Solucja

Historia podzielona jest na rozdziały, w których możemy swobodnie poruszać się po częściowo otwartych lokacjach. Na mapach umieszczono szereg aktywności - zarówno głównych misji fabularnych, jak i zadań pobocznych oraz wyzwań. Do tego walki z przeciwnikami.

Dragon Ball Z: Kakarot dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One w polskiej wersji językowej.

Następnie: A Plague Tale: Innocence dostępne w Xbox Game Pass na PC i konsoli

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły