Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dostaniemy 10 godzin, by sprawdzić Need For Speed Unbound. Gra otrzyma czasowy trial

W EA Play i Game Pass Ultimate.

Wczoraj poznaliśmy pierwsze oficjalne szczegóły Need For Speed Unbound, czyli najnowszej odsłony kultowej serii zręcznościowych wyścigów od Electroic Arts. Pierwszy zwiastun wzbudził lawinę komentarzy, ale wkrótce będzie można przekonać się na własnej skórze, czy studio Criterion wybrało właściwą drogę.

Subskrybenci EA Play, a więc i Game Pass Ultimate, który zawiera wspomnianą usługę, będą mogli skorzystać z 10-godzinnej wersji próbnej Need For Speed Unbound. Co więcej, zrobią to w ramach wcześniejszego dostępu, który rozpocznie się już 29 listopada, czyli trzy dni przed premierą.

EA Play jest częścią droższej wersji abonamentu Game Pass Ultimate oraz Game Pass na PC. Subskrybenci podstawowej wersji Game Pass na konsolach nie będą mogli skorzystać z bezpłatnego triala gry. Alternatywnie, posiadacze Xbox Series X/S lub PlayStation 5 mogą wykupić dostęp do EA Play za 14,99 zł miesięcznie.

Nie wszystkim podoba się nowa odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Twórcy nowego NFS-a postanowili nieco odświeżyć stylistykę pamiętającą czasy Xbox 360 i PlayStation 3. Zrobili to, łącząc stosunkowo realistyczne elementy - np. modele aut - z kreskówkowymi efektami specjalnymi rodem z teledysków Marshmello.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze