Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC The Dark Below do Destiny zwiększy limit poziomów, doda treść fabularną

Premiera 9 grudnia.

Pierwszy dodatek do sieciowej strzelanki Destiny - The Dark Below - ukaże się 9 grudnia, wprowadzając między kolejne poziomy doświadczenia i ekwipunek.

Czarodziej z Księżyca?

Podczas potyczek z obcymi gracze znajdą nowe elementy pancerza i bronie, w tym przedmioty legendarne i egzotyczne.

Maksymalny poziom doświadczenia zostanie podniesiony z 30. na 32., a nowe wyposażenie ułatwi rozwój postaci ponad 30. poziom.

Bungie przygotowuje także dalszą zawartość fabularną. Zleceniodawcą będzie nowy sprzedawca w Wieży - Eris. Postać wyśle nas do walki z rasą Hive, by pokonać złego bossa - Crota - przed opanowaniem Układu Słonecznego.

W trybie rywalizacji pojawią się trzy nowe mapy. The Pantheon rozgrywa się w świątyni Vex w Black Garden i przeznaczone jest dla fanów walk na krótkich dystansach. Kolejna mała mapa to The Cauldron. Jest też Skyshock, bazujące na pojedynkach pojazdów.

The Will of Crota będzie nową misją typu Strike, dostępną dla wszystkich graczy. W ramach umowy z Sony, posiadacze konsol PlayStation dostaną też drugi Strike - The Undying Mind - oraz egzotyczny przedmiot.

Nowy raid nosi nazwę Crota's End - został ujawniony już we wrześniu. Wtedy też opublikowano listę innych aktywności, ale wszystko wskazuje na to, że twórcy zdecydowali się na zmianę nazw.

Gracze będą także mogli wybrać maksymalnie dziesięć wyzwań typu bounty, a nie jak dotychczas - pięć.

Drugi dodatek do Destiny - House of Wolves - ukaże się w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze