Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Darkest Dungeon: The Crimson Court z datą premiery

Nowa klasa, region i boss.

Red Hook Studios potwierdziło, że rozszerzenie The Crimson Court do Darkest Dungeon zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Datę premiery ustalono na 19 czerwca.

Termin dotyczy wersji PC (Windows, Mac, Linux). Dodatek trafi także na PS4 i PlayStation Vita, ale w późniejszym terminie, dopiero po naprawieniu wykrytych przez graczy błędów.

Wycenione na 10 euro DLC wprowadza między innymi kolejną klasę postaci. Twórcy nie podali detali, lecz mowa najpewniej o wampirze.

Spore te komary

Problemem dla drużyn z tym archetypem będzie fanatyk. Ten zapoluje na naszą ekipę jako mini-boss, jeśli tylko wkroczymy do podziemia pod działaniem klątwy - Crimson Curse.

Będzie starał się spalić członków drużyny na stosie, a rosnące płomienie i recytowanie świetych wersów poprawią jego odporności. Próby zniszczenia stosu tylko rozgniewają fanatyka, zwiększając zadawane obrażenia oraz wzmacniając jego młot bojowy.

Do tego całkiem nowy zestaw standardowych przeciwników i czwórka bossów, których spotkamy w kolejnym regionie odbijanej fortecy - na Dziedzińcu. Listę nowości zamykają nowe budynki z bonusami dla naszego obozowiska, a także elementy ekwipunku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze