Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darkest Dungeon: The Crimson Court na PS4 i PS Vita dopiero w sierpniu

Najnowszy dodatek.

Deweloperzy z Red Hook Studios poinformowali dziś, że The Crimson Court - najnowszy dodatek do Darkest Dungeon - trafi na PlayStation 4 i PS Vita w dniu 22 sierpnia.

DLC jest już dostępna na PC od 19 czerwca.

Rozszerzenie wprowadza między innymi nową klasę postaci - to Biczownik, który funkcjonuje tym lepiej, im większy poziom stresu, co jest dosyć wyjątkową mechaniką.

Jest także dodatkowy mini-boss, czyli fanatyk, który może podążać za naszymi najemnikami, jeżeli choć jeden członek drużyny obciążony jest klątwą. W trakcie walki stara się spalić bohaterów na stosie. Próby zniszczenia stosu tylko rozgniewają fanatyka, zwiększając zadawane obrażenia oraz wzmacniając jego młot bojowy.

Do tego całkiem nowy zestaw standardowych przeciwników i czwórka bossów, których spotkamy w kolejnym regionie odbijanej fortecy - na Dziedzińcu. Listę nowości zamykają nowe budynki z bonusami dla naszego obozowiska, a także elementy ekwipunku.

Darkest Dungeon to wymagająca, taktyczna produkcja. Sterujemy grupą najemników i przemierzamy lochy oraz podziemia, pojedynkując się z przeciwnikami w turowych starciach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze