Skip to main content

Darkest Dungeon: The Crimson Court na PS4 i PS Vita dopiero w sierpniu

Najnowszy dodatek.

Deweloperzy z Red Hook Studios poinformowali dziś, że The Crimson Court - najnowszy dodatek do Darkest Dungeon - trafi na PlayStation 4 i PS Vita w dniu 22 sierpnia.

DLC jest już dostępna na PC od 19 czerwca.

Rozszerzenie wprowadza między innymi nową klasę postaci - to Biczownik, który funkcjonuje tym lepiej, im większy poziom stresu, co jest dosyć wyjątkową mechaniką.

Jest także dodatkowy mini-boss, czyli fanatyk, który może podążać za naszymi najemnikami, jeżeli choć jeden członek drużyny obciążony jest klątwą. W trakcie walki stara się spalić bohaterów na stosie. Próby zniszczenia stosu tylko rozgniewają fanatyka, zwiększając zadawane obrażenia oraz wzmacniając jego młot bojowy.

Zobacz na YouTube

Do tego całkiem nowy zestaw standardowych przeciwników i czwórka bossów, których spotkamy w kolejnym regionie odbijanej fortecy - na Dziedzińcu. Listę nowości zamykają nowe budynki z bonusami dla naszego obozowiska, a także elementy ekwipunku.

Darkest Dungeon to wymagająca, taktyczna produkcja. Sterujemy grupą najemników i przemierzamy lochy oraz podziemia, pojedynkując się z przeciwnikami w turowych starciach.

Zobacz także