Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darkest Dungeon otrzyma w przyszłym roku pierwsze DLC

Nowa klasa postaci.

Deweloperzy z Red Hook Studios ogłosili, że Darkest Dungeon - turowe połączenie strategii i RPG - otrzyma w przyszłym roku pierwsze płatne rozszerzenie DLC.

Dodatek zmierza na PC (Windows, Mac, Linux), PS4 i PS Vita w pierwszych miesiącach roku. Nie podano ceny.

Szczegóły na temat udostępnianych treści są obecnie skąpe. Mowa o nowej klasie postaci. „Pozostałe detale trzymamy jeszcze w ukryciu” - napisano w ogłoszeniu.

Poniższa ilustracja z wiele mówiącym napisem „Krew! Muszę dostać Krew!” zdaje się wskazywać na tematykę związaną z wampirami, co na pewno pasuje do mrocznego uniwersum Darkest Dungeon.

Zadaniem w tytule jest wyzwolenie zamku. Gracze muszą przejść przez jaskinię, pustkowia czy tajemnicze ruiny, prowadząc za każdym razem czwórkę postaci, reprezentujących różne klasy.

Zobacz: Darkest Dungeon - Recenzja

Lokacje posiadają losowo generowane poziomy, a na śmiałków czekają potwory, głód, choroby i ciemność. Ważnym czynnikiem jest także stres, który może doprowadzić do szaleństwa.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze