Skip to main content

Metal Gear Rising: Revengeance otrzyma dodatki, wprowadzono też Assist Mode

Zobacz też cztery nowe krótkie materiały wideo. Na jednym Raiden ma Sombrero!

Do slashera Metal Gear Rising: Revengeance planuje się dodatki DLC. Będą to VR Missions (misje w wirtualnej rzeczywistości), które formą przypominają zadania treningowe z serii Metal Gear Solid, i dodatkowe mini scenariusze z udziałem postaci pobocznych z głównej kampanii dla jednego gracza.

Szczegóły na temat daty wydania i cen pozostają nieznane - to wszystkie informacje, jakie zawarto w najnowszym numerze japońskiego pisma dla graczy Dengeki, a które w Internecie umieścili dziennikarze serwisu Siliconera.com. Oprócz tego, mamy jeszcze tylko jeden screen.

Z kolei w rozmowie z dziennikarzami innego japońskiego magazynu - Famitsu - wyszło na jaw, że twórcy postanowili dosłownie w ostatniej chwili wprowadzić do gry Assist Mode. To opcja przygotowana z myślą o mniej wprawnych graczach - uruchamiając najniższy poziom trudności, Assist Mode sprawi, że część ciosów wrogów będzie blokowana automatycznie.

Równocześnie Konami opublikowało cztery nowe materiały wideo.

Metal Gear Rising: Revengeance ukaże się 22 lutego na Xboksa 360 i PlayStation 3. Tytuł nie będzie spolonizowany. Za produkcję odpowiada studio PlatinumGames (m. in. Bayonetta). Proces nadzoruje Hideo Kojima, twórca Metal Gear.

Super wzrok Raidena - rozszerzona rzeczywistośćZobacz na YouTube
Cyborgi, z którymi walczymyZobacz na YouTube
Miecz Raidena w akcji. Dodatkowo, w tym materiale Raiden ma na głowie Sombrero!Zobacz na YouTube
Cyborg Ninja DLC - skórka na postać dołączana do zamówień przedpremierowychZobacz na YouTube

Read this next