Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 - Plugawa Inwokacja, Inwokacja Varshana

Do czego służy nowy przedmiot jednorazowy.

Plugawa Inwokacja w Diablo 4 to przedmiot związany z pierwszym Sezonem Plugawców. Służy do przyzywania splugawionych istot, jednak tylko w określonych warunkach, które opisujemy poniżej.


Na tej stronie:


Czym jest i skąd wziąć Plugawą Inwokację

Przedmiot Plugawa Inwokacja staje się dostępny dopiero, gdy ukończysz fabułę postacią sezonową lub pominiesz kampanię. Rozpocznij pierwsze zadanie sezonu (z zielonym listkiem, w Kiowosadzie), by zagłębić się w mechanikę sezonu. Otrzymasz wtedy dostęp do Warsztatu Kormunda.

Jest to jedno z miejsc, w których możesz wytworzyć Plugawą Inwokację korzystając z Plugawego Ichoru. Ten zdobywasz eliminując splugawione istoty i biorąc udział w sezonowych wydarzeniach, a także rozbierając Uwięzione Serca, których nie potrzebujesz. Plugawa Inwokacja może również upaść z pokonanych plugawych stworów.


Jak używać Plugawej Inwokacji

By skorzystać z przedmiotu, udaj się do podziemi sezonowych - oznaczonych zielonym listkiem (1). Po ich ukończeniu nie wychodź z lochu! Zamiast tego podążaj dalej korytarzem, aż na końcu tunelu znajdziesz splugawiony pęcherz (2).

W tym miejscu dołączasz automatycznie do wydarzenia. Przy pęcherzu wybierz odrost (3) - jeden zawsze jest Gniewny, drugi zaś losowy. Musisz posiadać Plugawą Inwokację, która odpowiada typowi odrostu. Jeśli jej nie masz, zawsze możesz szybko skoczyć do miasta i wytworzyć taką na warsztacie.

Pojawi się silny splugawiony potwór - wystarczy pokonać go raz, by otrzymać Uwięzione Serce. Potwory w tym wydarzeniu mają wyższą szansę na upuszczenie Gniewnych Serc. Plugawych Inwokacji nie możesz rozłożyć a cena ich sprzedaży jest straszliwie niska.


Inwokacja Varshana

Gdy poczynisz postępy w wątku fabularnym sezonu i pokonasz Varshana, otrzymasz od Kodmunda schemat na Inwokację Varshana to wytworzenia w warsztacie.

W sezonowych lochach po ich ukończeniu możesz znaleźć w jednym z korytarzy za finałową areną zamknięte drzwi, przy których stoi kapliczka. Od teraz jesteś w stanie je otwierać. Na końcu drogi znajdziesz odrost, do aktywacji którego potrzebujesz właśnie Inwokacji Varshana. Na poziomie świata trzecim i czwartym potrzebujesz mocniejszych inwokacji z przedrostkiem.

Wiedz jednak, że nie po każdym ukończeniu lochów drzwi ukażą się - jest to czynnik losowy. Pokonanie przyzwanego Varshana gwarantuje zdobycie najmniej jednego serca oraz daje wysoką szansę na zdobycie Gniewnych serc.

Spis treści: Diablo 4 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Diablo 4 - Błogosławieństwa i Rozżarzone Popioły

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze