Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 3 ma 10 lat. Lubiany przez graczy tryb zostanie na stałe

Są też wyższe nagrody.

Choć Diablo 3 ukazało się 15 maja 2012 roku, Blizzard już teraz świętuje 10. urodziny produkcji. I choć debiut pamiętamy głównie przez problemy z serwerami, gra cieszy się popularnością do dzisiaj.

„Pamiętajcie, że świętowanie 10-lecia jest możliwe dzięki WAM, nefalemowie. Wielu z was spędziło niezliczone godziny na zabijaniu demonów, zbieraniu przedmiotów i tworzeniu niezapomnianych momentów, które możemy teraz wspominać” - czytamy w komunikacie.

Jak ogłoszono, w ramach obchodów urodzin Blizzard na stałe wprowadza do Diablo 3 tryb Powracającego Koszmaru, wprowadzony w połowie kwietnia wraz ze startem 26. sezonu. Atrakcja okazała się być bardzo popularna.

W ramach tej opcji zabawy gracze walczą we wspomnieniach nefalemów, którzy polegli w Głębokiej Szczelinie. Muszą bronić swoich pozycji przed coraz trudniejszymi atakami, dopóki nie zostaną nieuchronnie przytłoczeni lub pokonani.

Kluczowy jest też Szept Odkupienia. Specjalny klejnot służy do wzmacniania starożytnych przedmiotów legendarnych. Drugim urodzinowym prezentem jest podwojenie nagród za zlecenia, aż do końca sezonu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze