Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Detroit: Become Human ze zwiastunem ukazującym nowe postaci

Quantic Dream pokazuje swoją najbardziej rozbudowaną historię.

Sony Interactive Entertainment opublikowało zwiastun Detroit: Become Human. Trailer ukazuje między innymi nowe postaci.

Materiał nie opublikowano jeszcze na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube, ale jest dostępny w europejskim PlayStation Store, skąd pochodzi nagranie.

Wideo zmontowano ze scen ukazujących trzech głównych bohaterów gry, a więc Karę, Connora i Marcusa. Losami androidów pokierujemy podczas opowieści. W trailerze pojawiają się również nowe postaci, w tym nigdy do tej pory nie ujawnione.

Twórcy produkcji przypominają, że „każdy wybór ma znaczenie”, a Detroit to najbardziej zaawansowana narracyjnie gra Quantic Dream w historii. Opowieść o odczuwających ludzkie emocje androidach ma więcej „rozgałęzień” fabularnych niż poprzednie produkcje studia.

W październiku ubiegłego roku ukazał się zwiastun produkcji, który skrytykowano za trywializację tematu przemocy domowej. Media wskazywały, że twórcy chcą „zarobić na prawdziwym cierpieniu”.

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Jeszcze wczoraj poznaliśmy datę premiery gry. Tytuł zadebiutuje 25 maja, wyłącznie na PlayStation 4.

Quantic Dream to autorzy Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond: Dwie dusze. Wszystkie produkcje studia, włącznie z Detroit: Become Human, opierają się na opowiedzeniu złożonych historii poprzeplatanych wyborami. Decyzje nie raz musimy podjąć pod presją czasu. Główną oś rozgrywki stanowią rozmowy z postaciami niezależnymi i interakcje z otoczeniem.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze