Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny na X360 i PS3 bez wydarzeń Iron Banner

Zabraknie też Trials of Osiris.

Przy okazji zapowiedzi dodatku Rise of Iron ujawniono, że Destiny na Xbox 360 i PlayStation 3 będzie rozwijane inaczej niż na Xbox One i PlayStation 4. Teraz twórcy gry zdradzili dodatkowe szczegóły na ten temat.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, osoby grające na sprzętach poprzedniej generacji otrzymają osobny system zapisywania postępów. Nadal jednak będzie możliwy transfer ze starszej konsoli na nowszą.

To nie wszystko - od sierpnia tego roku na X360 i PS3 zabraknie niektórych wydarzeń, w tym Trials of Osiris, Iron Banner Crucible oraz tak zwanych Live Events (między innymi Festival of the Lost, Crimson Days i Sparrow Racing League).

Posiadacze starszych konsol wciąż będą mieli dostęp do takich aktywności, jak misji Heroic, Strike'ów, dziennych i tygodniowych wyzwań Crucible, raidów i walk z bossami czy Prison of Elders. Nadal skorzystają też z oferty Xura, tyle tylko, że nie kupią już egzotycznych broni i pancerzy.

Warto też przypomnieć, że na Xbox 360 i PlayStation 3 nie ukaże się wspomniane rozszerzenie Rise of Iron.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze