Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Destiny: Rise of Iron oficjalnie zapowiedziany - premiera 20 września

Tylko na Xbox One i PS4.

W trakcie zorganizowanego na Twitchu pokazu deweloperzy ze studia Bungie oficjalnie zapowiedzieli Rise of Iron - kolejny dodatek do gry sieciowej Destiny. Rozszerzenie ukaże się 20 września na Xbox One i PlayStation 4.

DLC nie pojawi się więc na konsolach poprzedniej generacji - Xbox 360 i PlayStation 3.

Twórcy potwierdzili informacje, które wyciekły w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Tak więc akcja rozszerzenia toczy się na Ziemi, a konkretnie za zawalonym murem na Kosmodromie, w lokacji o nazwie The Plaguelands.

W trakcie rozgrywki gracze poznają losy tytułowych żelaznych lordów - pierwszych strażników, którzy bronili ostatnie miasto na Ziemi.

Nie zabraknie kolejnych zadań fabularnych, pojawi się też nowy strike oraz raid. Rozszerzenie zawierać ma także hub społecznościowy, zmutowaną wersję przeciwników Fallen oraz mnóstwo wyposażenia do zgromadzenia, w tym bojowe młoty.

Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na dodatek, otrzymają Gjallarhorn, czyli jedną z najpopularniejszych broni w grze - w czarnym malowaniu.

Potężna wyrzutnia rakiet zdominowała pierwszy rok po premierze Destiny, umożliwiając posłanie w kierunku wroga kilka naprowadzanych pocisków.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze