Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 na PC dostępne za darmo przez weekend

Podstawowa wersja strzelanki.

Po darmowych weekendach z sieciową strzelanką Destiny 2 na PS4 i Xbox One, Bungie postanowiło zorganizować podobną akcję dla posiadaczy PC.

Zainteresowani właściciele komputerów osobistych otrzymali możliwość bezpłatnego zapoznania się z produkcją. Oferta obowiązuje do niedzieli, aczkolwiek nie ujawniono dokładnej godziny zakończenia wydarzenia.

W celu uruchomienia i zagrania w tytuł, należy ściągnąć klienta należącej do Blizzarda usługi Battle.net, a później za pomocą platformy pobrać stosowne pliki. Warto jednak pamiętać, że gra zajmuje łącznie około 52 GB.

Uczestnicy darmowego weekendu uzyskują dostęp do pełnej wersji podstawowego wydania strzelanki. To oznacza, że mogą ukończyć całą kampanię fabularną, a także przetestować niektóre szturmy i podjąć się rywalizacji w trybach PvP.

Oczywiście dokonane w trakcie zabawy postępy produkcja zachowa na swoich serwerach. Gracze, którzy zdecydują się na kupno Destiny 2, staną więc przed możliwością wznowienia rozgrywki od przerwanego momentu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze