Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Przesyłka do Los Padres

Pomagamy Reedowi odbić Songbird.

Docieramy do końca wątku fabularnego dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077. Wybierając pomoc Reedowi doprowadziliśmy do tego, że Songbird dostała ataku cyberpsychozy i została pojmana przez Max Tac. Musimy przeprowadzić śmiały skok, żeby ją odbić - misja główna Przesyłka do Los Padres.


Na tej stronie:


Zadzwoń do znajomego netrunnera

Zadanie rozpocznie się automatycznie po ukończeniu poprzedniego. Musimy zadzwonić do utalentowanego Netrunnera. Otwieramy nasz telefon i wybieramy jednego ze znajomych hakerów. Warto zauważyć, że niektórzy mogą się nie zgodzić na uczestnictwo w tak ryzykownym zadaniu - wówczas musimy zadzwonić do innej osoby. Jeśli żaden ze znajomych netrunnerów nie zechce nam pomóc, to możemy zadzwonić do Mr. Handsa, żeby wynajął dla nas zaufanego hakera za 15 tys. eurodolarów.

Po upływie podanego przez netrunnera czasu otrzymamy od niego SMSa z wyznaczonym miejscem spotkania. Udajemy się tam i po krótkiej rozmowie odbieramy drzazgę z potrzebnymi nam informacjami. Następnie wysyłamy Reedowi otrzymane dane. Po upływie kilku godzin agent każe nam udać się do opuszczonego hotelu, gdzie przeprowadzimy akcję odbicia Songbird. Po dotarciu na miejsce możemy porozmawiać z Johnny’m, a następnie udajemy się do wnętrza budynku i rozmawiamy z Reedem.

Po krótkim dialogu Reed zaprowadzi nas na balkon, gdzie wraz żołnierzem 6th Street dopracowujemy plan ataku. Przejdziemy do widoku z Drona, gdzie będziemy musieli wybrać kilka aspektów akcji. Nie mają one większego znaczenia na przebieg zadania, a jedynie pozwolą nam dostosować napad do naszych preferencji i wybranego stylu gry. Po rekonesansie rozmawiamy z Reedem i udajemy się na wybrane miejsce zasadzki, aby rozpocząć napad.


Pokonaj operatorów Max-Tacu - Asher Peterson, Dallas Foster, Feye Russo i Jasper Collins

Po zatrzymaniu transportu zabijamy broniących się żołnierzy i otwieramy tył opancerzonej ciężarówki. Zaatakuje nas czterech agentów specjalnych Max Tac - używający strzelby Dallas Froster, walczący ostrzami Asher Peterson, używający karabinu szturmowego Feye Russo oraz netrunner Jasper Collins. Nie będziemy mogli zranić ich w tradycyjny sposób. Zamiast tego musimy obserwować laser karabinu Reeda - kiedy będzie celował w danego wroga, wówczas strzelamy w niego jak najwięcej.

Po walce ponownie podchodzimy do drzwi ciężarówki, ale Songbird zaatakuje nas Blackwallem i odjedzie. Po wszystkim możemy opcjonalnie wejść po schodach i sprawdzić co z Reedem. Agent powie, że nic mu nie będzie i że musimy odszukać Songbird. Przywołujemy więc pojazd i podążamy śladami zniszczonych aut. W końcu usłyszymy kłótnię mężczyzn, którzy widzieli jak ciężarówka Songbird przebija ścianę budynku. Na tym misja zakończy się, a na jej miejsce rozpoczniemy kolejną - Ku otchłani.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ku otchłani

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Dzień próby

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze