Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Nowa jakość

Ulepszamy swoje cyberwszczepy.

Wraz z premierą dodatku Phantom Liberty i aktualizacji 2.0 do gry Cyberpunk 2077 otrzymujemy możliwość ulepszania posiadanych przez nas wszczepów. Z poznaniem tego systemu wiąże się misja poboczna.

  • Uwaga: to zadanie pojawi się tylko w wypadku, gdy po zainstalowaniu aktualizacji 2.0 wczytaliśmy zapis ze starszej wersji gry.

Po wejściu do gry otrzymamy telefon od Viktora, który opowie nam o nowych wszczepach dostępnych do kupienia. Zgadzamy się, żeby przyjaciel powiedział nam o tym nieco więcej. Jak się okazuje, nowych modyfikacji możemy dokonać w dowolnym gabinecie Rippera. Udajemy się do kliniki Viktora albo innego ripperdoca.

Rozmawiamy z wybranym lekarzem i w menu ulepszeń najeżdżamy na wybrany wszczep, po czym wybieramy opcję Ulepsz do generacji V+. Ulepszanie danego wszczepu nie tylko zwiększa jego parametry bazowe, ale także pozwala, w razie potrzeby, zmienić zapewniane przez niego bonusy pasywne. Wszczepy możemy ulepszyć maksymalnie do generacji V+++.

Do ulepszania wszczepów potrzebne są komponenty ulepszeń tej samej jakości co ulepszany przedmiot. Komponenty możemy znaleźć w świecie gry, otrzymać je po rozłożeniu na części broni lub stroju, a także wytworzyć samodzielnie z odpowiedniej liczby komponentów niższej jakości (po zakupie schematu).

Po dokonaniu ulepszeń zamykamy ekran wszczepów i opuszczamy klinikę Rippera. Na tym misja zakończy się, a my będziemy mogli ulepszać wszczepy w dowolnym momencie.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Wysokie progi

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze