Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Kryzys tożsamości

Śledzimy parę netrunnerów.

Podczas przygotowań do misji uratowania w dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 będziemy śledzić parę netrunnerów, których imprinty osobowości V zdobył podczas wizyty w kasynie. W tym celu musimy namierzyć pojazd, którym się poruszają - misja główna Kryzys tożsamości.


Na tej stronie:


Dotrzyj do punktu obserwacyjnego

Zadanie rozpocznie się bezpośrednio po opuszczeniu kliniki Faridy w misji Zasady gry. Rozmawiamy telefonicznie z Reedem i wchodzimy po rusztowaniu na punkt obserwacyjny. Po wejściu na górę czas przewinie się, a my za pomocą Kiroshi będziemy musieli skanować nadjeżdżające auta.

W pewnym momencie na skrzyżowaniu dojdzie do wypadku, przez co kolejne auta zaczną zwalniać - da nam to więcej czasu na znalezienie poszukiwanych. W końcu namierzymy pojazd, którym okaże się sportowe coupe. Wysłuchujemy instrukcji Reeda i udajemy się w pobliże baru, gdzie zaparkowali netrunnerzy.


Przejmij kontrole nad samochodem

Po dotarciu do auta otwieramy bagażnik urządzeniem otrzymanym od Alex i oglądamy scenkę. Zostaniemy przełączeni na widok kamery. Używamy przycisków wyświetlonych na ekranie, aby sprawdzić, czy wszystkie kamery działają. Po przewinięciu czasu pojawią się poszukiwani ludzie.

Po sygnale od Reeda możemy przejąć kontrolę nad pojazdem (1). Jeśli jednak trzy razy opóźnimy moment porwania (2) to usłyszymy informację o odkrytej skrytce i informacji w pliku Ślepiec. Natomiast musimy liczyć się z tym, że im dłużej będziemy zwlekali, tym dalej od naszej kryjówki będzie znajdował się pojazd, a na dostarczenie go mamy tylko 100 sekund.

W czasie jazdy netrunnerzy będą próbowali odzyskać sterowanie autem - mogą wymusić nagłe skręcenie albo całkowicie odciąć nam kontrolę nad pojazdem na kilka sekund. Staramy się jak najszybciej dotrzeć do wyznaczonego przez znacznik garażu. Wewnątrz oglądamy scenkę i wychodzimy z auta, po czym rozmawiamy z Reedem.

Po dialogu podchodzimy do ciała kobiety i podłączamy złącze osobiste. Jeśli w czasie przejażdżki autem odwlekaliśmy moment porwania i przysłuchaliśmy się całej rozmowie, to oprócz kodów dostępu możemy także zgrać wspomniany plik Ślepiec - rozpocznie to misję poboczną Spadek po Sliderze.

Następnie podchodzimy do wiszącego na wieszaku ubrania i zakładamy je w menu strojów. Teraz wsiadamy do auta z Alex, bierzemy drzazgę z imprintem i aktywujemy przebranie. Kiedy będziemy gotowi dajemy sygnał do wyruszenia i wyjeżdżamy autem z garażu. Na tym zadanie zakończy się, a na jego miejsce rozpocznie się kolejne - Dzień próby.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Dzień próby

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Zasady gry

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze