Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: skutek uboczny

Poszukiwanie Beta Acid, Brooker Updike.

Skutek uboczny to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, do których otrzymasz dostęp od początku rozgrywki. W jego trakcie musisz odnaleźć skradziony Beta Acid, a także - już opcjonalnie - ustalić co stało się z Brookerem Updike.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do Arroyo (1). Gdy zbliżysz się do tego punktu na mapie, zadzwoni do ciebie Muamar Reyes ze szczegółami zadania. Twoim celem jest Jawdrap Inn (2).

Do środka możesz dostać się na wiele sposobów - przez główne frontowe drzwi, drzwi na piętrze (3), rolety, przez drzwi z tyłu budynku lub wynajęcie pokoju w recepcji,. Wybór należy tak naprawdę do ciebie.

W pierwszej kolejności udaj się do pokoju 103, gdzie znajduje się Brooker Updike. Do środka wejdziesz przez drzwi na parterze (4), pod warunkiem że posiadasz 12 poziom zdolności technicznych. Jeśli nie masz jej dostatecznie rozwiniętej, wyjdź na zewnątrz i wejdź do środka pokoju przez okno (5).

Ciało Brookera Updike'a (6) znajdziesz na łóżku. Zeskanuj je, a następnie tunel wentylacyjny (7) przy suficie. Poczekaj chwilę, aż V skończy rozmowę z Johnnym, a następnie wyjdź z pomieszczenia i udaj się na piętro hotelu.

Twoim celem jest pokój 203. Możesz wejść do środka przez drzwi (7), jednak wymaga to aż 16 punktów siły. Alternatywna ścieżka wiedzie przez pokój 200, znajdujący się tuż obok 203. Wejdź do niego, wyjdź na balkon, a następnie przeskocz po balustradzie (8) i dotrzyj do ostatniego balkonu.

Wskocz do pokoju 203 będącego laboratorium. Pojemnik z Beta Acid (9) znajdziesz przy lewej ścianie. Zbliż się do niego, zbierz towar i wyjdź z hotelu na zewnątrz. Teraz skieruj się do skrytki (10) oznaczonej na mini-mapie i zdeponuj tam towar.

W tym momencie połączy się z tobą Muamar Reyes i po krótkiej rozmowie kontrakt zostanie zakończony, a ty otrzymasz wypłatę na konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze