Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 dostał własnego Dooma. Niespodzianka w patchu 2.0

Unikalna minigra.

Nie potrzeba było dużo czasu, by fani Cyberpunk 2077 zaczęli odkrywać pierwsze niespodzianki ukryte w aktualizacji 2.0. Okazuje się, że twórcy dodali do produkcji nową minigrę inspirowaną kultowym Doomem.

Jak informuje serwis GamesRadar+, odkryciem podzielił się jeden z użytkowników forum Reddit. Cyberpunkowego Dooma, którego oficjalna nazwa to tak naprawdę „Arasaka Tower 3D”, znajdziemy w kościele na proteinowych farmach niedaleko Night City.

Założenia minigry są dosyć proste. Wcielamy się w Johnny'ego Silverhenda, który szturmuje tytułową wieżę, po drodze eliminując zastępy wrogów. Wszystko to oprawione w grafikę retro i kultowy interfejs ze starych strzelanek. Lokacje z automatem i fragment rozgrywki pokazano w poniższym materiale.

Być może automatów z Arasaka Tower 3D jest w świecie gry więcej, ale po prostu nie zostały jeszcze odnalezione. To jednak nie jedyna z nowych atrakcji. W niektórych lokacjach znajdziemy od teraz maszyny z minigrą „Trauma Drama”, będącą kopią równie kultowej Contry. Jak czytamy w oficjalnym opisie patcha, zręcznościowa minigra pozwoli wygrać „specjalne nagrody”.

Przypomnijmy, że darmowa aktualizacja 2.0 trafiła do Cyberpunka wczoraj i jest dostępna do pobrania na PC oraz konsolach obecnej generacji. Oprócz zabawnych minigier wprowadziła także znaczące zmiany w systemie policji, poprawki SI przeciwników i postaci niezależnych, a także odświeżony interfejs. Pełna lista najważniejszych zmian jest dosyć pokaźna.

Patch 2.0 to prawdopodobnie najlepszy moment na powrót do gry. Przypomnijmy bowiem, że już w przyszły wtorek - 26 września - zadebiutuje Widmo wolności, a więc pierwsze i ostatnie rozszerzenie do Cyberpunk 2077. Dodatek ukaże się wyłącznie na PC i konsolach obecnej generacji, oferując nową historię oraz kolejne mechaniki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze