Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Czempion Arroyo: walka z Buckiem

Pięściarski pojedynek z oszustem z Arroyo.

Czempion Arroyo to misja poboczna w Cyberpunk 2077, w ramach której stoczysz pojedynek na pieści z Buckiem. Jest ona ściśle powiązana z innym zadaniem pobocznym, Do krwi i odblokuje się automatycznie wraz z odblokowaniem miasta podczas misji głównej Wielki sen.

Uwaga - przeciwnik z którym się zmierzysz ma znacznie wyższy poziom niż duet bliźniaków w poprzedniej rundzie, w trakcie zadania Czempion Kabuki. Rozwiń swoją postać do przynajmniej 18-20 poziomu doświadczenia, by mieć z nim szansę.

Na pojedynek udaj się do południowej części miasta (1). Gdy dojdziesz do punktu kontrolnego, zignoruj zabudowę do której kieruje cię znacznik i zjedź w dół ulicy (2).

Na skrzyżowaniu dróg odbij w prawo, a przed tobą powinna być widoczna arena (3), gdzie dojdzie do starcia z przeciwnikiem.

Dojdź do znajdującej się tutaj ciężarówki i rozpocznij rozmowę z Buckiem. Możesz przystać na propozycję 2900 Eurodolarów zakładu za walkę, możesz też jednak podbić stawkę i wymusić na nim, by postawił swój karabin (4). Jest to niezwykle potężna snajperka, warto więc o nią powalczyć.

Wybierz jedną z interesujących cię opcji, a następnie udaj się za przeciwnikiem na miejsce walki. W czasie starcia z Buckiem (5) skup się przede wszystkim na unikaniu jego ciosów. Ataki wroga nie są najszybsze, łatwo przed nimi odskoczyć, a następnie wyprowadzić własną kontrę. Za wszelką cenę staraj się nie dać trafić, gdyż wróg zadaje bardzo wysokie obrażenia.

Gdy powalisz Bucka na ziemię pojedynek się nie zakończy - zamiast tego twój przeciwnik rozkaże swoim ludziom zaatakowanie cię. Wyjmij broń i szybko rozpraw się ze zbirami i niehonorowym przeciwnikiem. Po wszystkim nie zapomnij podnieść karabinu - leży on przy ciężarówce, w miejscu, w którym rozpocząłeś rozmowę z Buckiem.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze