Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CS:GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Wielki przewodnik po Counter-Strike: Global Offensive.

Witamy w naszym poradniku do gry Counter-Strike: Global Offensive - w skrócie CS:GO. W tym obszernym przewodniku odnajdziecie wszystkie najważniejsze informacje i porady: jak rozpocząć zabawę, co warto wiedzieć o mapach, sterowaniu oraz rozgrywce.

CS:GO to kontynuacja serii Counter-Strike, reprezentująca gatunek FPS (First-Person Shooter). W odróżnieniu od innych tytułów z tej kategorii, koncentruje się przede wszystkim na sieciowych potyczkach z innymi graczami. Została publicznie wydana 21 sierpnia 2012 roku przez Valve Corporation, które współpracowało z Hidden Path Entertainment. Dostępna jest odpłatnie zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i konsolach nowej generacji.

Od czasu swojej premiery, produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. Odpowiedzialna jest również za popularyzację e-sportu na świecie.

Życzymy miłej zabawy!


Wprowadzenie do gry

Tutaj znajdziecie informacje na temat tego, gdzie można kupić Counter-Strike: Global Offensive, nieco o minimalnych wymaganiach gry, czy o doborze ustawień. Dowiecie się również, czym jest sławny autoexec.cfg!


Podstawy, czyli co warto wiedzieć

W tej sekcji dowiecie się o podstawowych założeniach gry, różnych trybach i ich zasadach, a przy okazji poznacie dostępny ekwipunek.


Gry turniejowe

Ten dział skierowany jest do osób, które znają podstawowe zasady i pragną rywalizować z innymi graczami o rangę.


Trenujemy

CS:GO to przede wszystkim gra sieciowa, która wymaga nie lada umiejętności od graczy. Z tego powodu warto poświęcić sporo czasu na ćwiczenia. Znajdziecie tutaj kilka porad na czym się skupić oraz gdzie warto trenować.

O autorze

Patryk Manelski

Contributor

Komentarze