Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Company of Heroes 2 za darmo na Steamie - na stałe

Przez 48 godzin.

Na platformie Steam udostępniono za darmo Company of Heroes 2 - uznaną strategię czasu rzeczywistego z 2013 roku.

Aby zdobyć tytuł od Relic Entertainment, na karcie gry należy wcisnąć przycisk „Dodaj do konta”. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko przez 48 godzin i zakończy się w niedzielę, 17 listopada, o 19:00 czasu polskiego.

Company of Heroes 2 oferuje kampanię fabularną i tryb sieciowy

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, akcję osadzono w czasach II wojny światowej, ale tym razem na froncie wschodnim. W kampanii fabularnej gracze kierują żołnierzami Armii Czerwonej, starając się odeprzeć inwazję nazistów.

W przeciwieństwie do wielu innych przedstawicieli gatunku, produkcja kładzie mniejszy nacisk na kwestie związane z rozbudową bazy. Gra skupia się przede wszystkim na przejmowaniu punktów kontrolnych, które poszerzają posiadane zapasy paliwa czy amunicji.

Na rozgrywkę wpływają warunki atmosferyczne. Przykładowo padający śnieg spowalnia przemieszczanie poszczególnych jednostek, zaś dotkliwy mróz może doprowadzić do śmierci podkomendnych.

Jest też tryb wieloosobowy oferujący starcia dla maksymalnie ośmiu osób. W potyczkach sieciowych istnieje możliwość dowodzenia nie tylko Rosjanami, ale i wojskami III Rzeszy.

Źródło: Steam

Następnie: Nowy Mass Effect powstaje, prace są na wczesnym etapie - twierdzi znany dziennikarz

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze