Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy dodatek do Company of Heroes 2 wprowadza brytyjskie wojska

Premiera 3 września.

Studio Relic Entertainment ogłosiło, że 3 września opublikuje kolejne samodzielne rozszerzenie do strategii Company of Heroes 2 - The British Forces.

Jak sugeruje sam tytuł, dodatek wprowadza do gry brytyjskie wojska. Łącznie otrzymamy 15 jednostek i 6 dowódców z unikalnymi umiejętnościami.

Rozszerzenie skupia się na trybie wieloosobowym, wprowadzając do potyczek sieciowych kolejne osiem map, koncentrujących się na historycznych bitwach II wojny światowej.

Jest też nowe drzewko technologiczne dla Brytyjczyków, stawiające na „kowadło”, czyli defensywę, lub „młot” - siły ofensywne.

Cenę rozszerzenia ustalono na 13 dolarów (ok. 50 zł), ale posiadacze „podstawki” mogą liczyć na zniżkę. Nie podano kwoty w euro.

Wraz z publikacją dodatku możemy spodziewać się aktualizacji pozostałych pozycji z rodziny Company of Heroes 2. Twórcy odpowiednio zbalansują wszystkie dostępne frakcje, wprowadzając także kolejne animacji i elementy oprawy graficznej.

Po Western Front Armies i Ardennes Assault, The British Forces to trzecie samodzielne rozszerzenie do wydanej w 2013 roku strategii czasu rzeczywistego.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze