Skip to main content

Chorus - kredyty: jak zdobywać gotówkę

Sposoby na zdobywanie pieniędzy w grze.

Kredyty to jedyna dostępna w Chorus waluta. Za ich pomocą możesz kupować ulepszenia lub nowe modyfikacje do swojego statku. Z tej strony dowiesz się w jaki sposób możesz zdobywać pieniądze w grze.

Są trzy sposoby na pozyskiwanie kredytów:

  • Wykonywanie zadań głównych i pobocznych. Spora ich część pozwoli ci zdobyć kredyty (1), bardzo często także inne nagrody - jak ulepszenia do statku czy odblokowanie nowej broni;
  • Branie udziału w aktywnościach losowych. Podczas przemierzania układu natrafisz na grupy piratów atakujące transportowce, statki pozbawione paliwa czy inne aktywności, w których możesz wziąć udział. Na ogół ich ukończenie to kwestia kilkudziesięciu sekund - nagrodą często są setki kredytów.
  • Znalezienie paczki z kredytami. W trakcie eksploracji natrafisz na specjalne paczki (2). Jeśli w nie wlecisz, otrzymasz dodatkowe kredyty.

By zwiększyć ilość pozyskiwanej gotówki, rozglądaj się za dodatkowymi zleceniami pobocznymi, aktywnościami i rozrzuconymi wszędzie paczkami z kredytami. Nie musisz się jednak przejmować - wymagane do popchnięcia do przodu fabuły ulepszenia są zawsze dostępne za darmo.

Następnie: Chorus - handel: hangar, gdzie kupić ulepszenia i broń

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - tarcze wroga: jak rozbijać osłony

Zobacz także