Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Warzone otrzyma nową mapę i system do walki z cheaterami

Z okazji premiery Vanguard.

Wczorajsza zapowiedź Call of Duty: Vanguard była także okazją na zaprezentowanie nowości nadchodzących do Warzone. Activision potwierdziło nieoficjalne doniesienia: otrzymamy nową mapę oraz system do walki z oszustami.

„Pełna integracja pomiędzy Call of Duty: Vanguard i Warzone zostanie wprowadzona przed końcem roku, razem z premierą nowej mapy w Warzone” - czytamy w ogłoszeniu. Nie jest jednak jasne, czy lokacja zadebiutuje właśnie 5 listopada - jednocześnie z Vanguard - czy też w późniejszym terminie.

System do walki z oszustami ukaże się razem z mapą. O pracach nad takim rozwiązaniem informowaliśmy już w ubiegłym tygodniu, gdy Raven Software pochwaliło się kolejną falą banów.

„Nowe rozwiązanie dla następnego Call of Duty powstaje już od ponad roku” - napisał wtedy na Twitterze znany leaker Tom Henderson. Jak widać, jego informacje zostały teraz potwierdzone. Poza tym nie znamy jednak szczegółów na temat szykowanego programu anti-cheat.

Więcej detali mamy poznać „w tygodniach poprzedzających premierę Vanguard”.

Activision podało także, że Warzone „uhonoruje dotychczasowe osiągnięcia”. Dla graczy Modern Warfare, Black Ops Cold War i Vanguard oznacza to, że zachowają dostęp do odblokowanych elementów z przepustek sezonowych, rang, postępów, czy też do stworzonych zestawów wyposażenia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze