Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - otwarta alfa na PS4 już 23 sierpnia

Do wypróbowania tryb Gunfight, walka dwóch na dwóch.

W dniach 23-25 sierpnia odbędzie się na PlayStation 4 otwarta alfa trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare. W testach może wziąć udział każdy zainteresowany - nie jest wymagana subskrypcja PS Plus.

W ramach zabawy wypróbujemy nowy tryb w serii - Gunfight - na pięciu mapach. Dwuosobowe drużyny mierzą się w krótkich i dynamicznych starciach w niewielkich lokacjach. Z początkiem rundy żołnierze otrzymują losowe wyposażenie (każdy takie samo). Mogą być to nietypowe zestawy, zawierające wyrzutnię rakiet albo strzelbę z lunetą.

Wygrywa zespół, który wyeliminuje przeciwników. Runda trwa zaledwie 40 sekund, a jeżeli w tym czasie nikt nie polegnie, na mapie pojawi się flaga oznaczająca dogrywkę. Wystarczy bronić chorągiewki przez trzy sekundy, aby otrzymać punkt. Warto zaznaczyć, że gracze nie mogą leczyć siebie ani sojusznika.

Call of Duty: Modern Warfare jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Powróci kampania fabularna, w której - zgodnie z opinią twórców i uczestników zamkniętych pokazów - nie zabraknie realistycznej przemocy i kontrowersyjnych scen.

Gunfight to tylko przedsmak trybu wieloosobowego. Nie zabraknie starć dla znacznie większej liczby graczy

Premiera gry 25 października, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Następnie: Marvel's Avengers - obszerny gameplay. Thor, Iron Man i inni superbohaterowie

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze