Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare bez mocno kolorowych przedmiotów kosmetycznych

Obiecują twórcy.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare obiecują, że w najnowszej odsłonie cyklu zabraknie nazbyt kolorowych oraz jaskrawych przedmiotów kosmetycznych.

W ubiegłorocznym Black Ops 4 pojawiło się szereg barwnych i nietypowych skórek na broń, na co niektórzy fani narzekali. USGamer zapytał więc przedstawicieli Infinity Ward, czy kolejna część cyklu zaoferuje podobne ozdoby.

- Nie sądzę, by to było możliwe z naszym dyrektorem artystycznym. Ma bardzo specyficzny gust. Poza tym wszyscy chcemy, by tego typu przedmioty pasowały do ogólnej stylistyki gry - wyjaśnia główny projektant trybu sieciowego, Geoffrey Smith.

Deweloper podkreśla, że dodanie zbyt jaskrawych i kolorowych elementów mogłoby wytworzyć u gracza dysonans. Autorzy starają się więc dostosowywać barwy poszczególnych obiektów do otoczenia - wszystko musi być odpowiednio zrównoważone.

W produkcji pojawi się oczywiście szereg różnorodnych przedmiotów dla naszych postaci. Przykładowo otrzymamy możliwość pokierowania bohaterem wyposażonym w specjalne ponczo oraz lotnicze okulary.

We wrześniu odbędzie się otwarta beta trybu sieciowego

Infinity Ward na razie tego nie sprecyzowało, ale najprawdopodobniej poszczególne elementy kosmetyczne kupimy za prawdziwe pieniądze w ramach transakcji cyfrowych. Warto zaznaczyć jednak, że popremierowe treści pokroju map i trybów będą udostępniane za darmo.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Strzelanka jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu i poza rozbudowanym multiplayerem zaoferuje kampanię fabularną.

Źródło: USGamer

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze