Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bonaire to nazwa kodowa Red Dead Redemption 2 na PC - nieoficjalne informacje

Premiera na przełomie 2019 i 2020 roku.

Ujawniony niedawno przez australijską agencję zajmującą się klasyfikacją wiekową gier projekt Bonaire to Red Dead Redemption 2 na PC - wynika z nieoficjalnych informacji.

Internauta o pseudonimie Tez2 na Twitterze stwierdził, że tajemnicza produkcja jest nazwą kodową komputerowego wydania westernu od Rockstar. Warto zaznaczyć, że organizacja z Australii nie przyznała grze żadnej kategorii, więc tytuł nie może ukazać się na terenie kraju.

Użytkownik nie wie, dlaczego odmówiono klasyfikacji projektu, ale podejrzewa, że powodem jest dodatkowy element nieobecny w wersjach konsolowych. Przypomniał, że w 2015 roku Australijczycy mieli obiekcje wobec wprowadzonego do GTA 5 edytora filmów - nie wyklucza, że podobny może trafić do Red Dead Redemption 2 na PC.

Zapytany przez innego internautę o prawdopodobną datę premiery, Tez2 odparł, że produkcja powinna ukazać się na komputerach osobistych w tegorocznym okresie świątecznym lub na początku 2020 roku. Zaznaczył jednak, że plany mogą jeszcze ulec zmianie.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że użytkownik zajmuje się wyszukiwaniem informacji i ciekawostek związanych z grami Rockstara - przykładowo w lipcu odkrył, że GTA 5 miało otrzymać dodatek z Trevorem i zombie.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest obecnie tylko na PS4 i Xbox One. Co jakiś czas pojawiają się nieoficjalne informacje, sugerujące, że tytuł ostatecznie ukaże się na PC, czego jednak nadal nie potwierdzono.

Następnie: Homeworld 3 ujawniony - uznana seria kosmicznych strategii powraca

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze