Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard rejestruje nazwę Heroes of the Storm

W związku z Blizzard All-Stars?

Firma AJ Park zarejestrowała w Nowej Zelandii nazwę „Heroes of the Storm”. Ta sama kancelaria prawnicza odpowiadała wcześniej za opatentowanie tytułów „Hearthstone” oraz „Reaper of Souls” - innych gier Blizzarda.

Popularny producent nie podał oczywiście żadnych szczegółów. Serwis PCGamesN donosi, że dokumenty rejestracyjne mówią także o „grze na płytach”, co raczej wyklucza tytuł rozprowadzany tylko drogą cyfrową, jak Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Powyższy podtytuł może sugerować, że tym razem do czynienia mamy z produkcją w świecie StarCrafta. Równie prawdopodobne jest także, że Heroes of the Storm wiąże się w jakiś sposób z Blizzard All-Stars, czyli grą z gatunku MOBA, znajdującą się obecnie w produkcji.

Pozostajemy na razie w sferze spekulacji. Warto jednak zauważyć, że już 8 listopada odbędzie się kolejna edycja imprezy BlizzCon, skąd napłynąć może więcej wieści.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze