Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Błąd w Watch Dogs Legion wyłącza konsole Xbox One X i uniemożliwia ukończenie gry

Ubisoft pracuje nad usunięciem usterki.

W recenzenckiej wersji Watch Dogs Legion obecny jest błąd, który uniemożliwia ukończenie kampanii fabularnej gry na Xbox One X - informują nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera.

Usterka występuje po około 8 godzinach rozgrywki w trakcie wykonywania misji o nazwie 404. Produkcja zawiesza się, a następnie na ekranie wyświetla się komunikat, ostrzegający o wyłączeniu konsoli z powodu przegrzania. W efekcie urządzenie faktycznie przestaje działać.

Na błąd natknęła się recenzentka gry z brytyjskiego Eurogamera, ale serwis donosi, że problemu doświadczyli też redaktorzy innych portali. Wszyscy testowali tytuł na Xbox One X - platformie rekomendowanej przez twórców.

Ubisoft o usterce już wie. W wystosowanym oświadczeniu przedstawiciel firmy zapewnił, że deweloperzy pracują nad wyeliminowaniem buga - stosowna aktualizacja powinna zostać opublikowana 30 października, czyli dzień po premierze pozycji.

Jak wyjaśnia redakcja brytyjskiego Eurogamera, ze względu na wspomniany błąd serwis nie zdołał przygotować własnej recenzji tytułu. Nasza recenzja Watch Dogs Legion jest już dostępna.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze