Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BioWare pracuje nad kolejnymi częściami Mass Effect i Dragon Age

Równolegle z Anthem.

Casey Hudson - dyrektor generalny w BioWare - opublikował tekst, w którym opisał swoje wrażenia z E3 i Comic Conu. Wspomniał również o Anthem, a co najważniejsze - zapewnił, że miłośnicy serii Mass Effect i Dragon Age mają na co czekać.

- Głośno i wyraźnie słyszymy wasze zainteresowanie seriami Dragon Age i Mass Effect. Zapewniam was więc, że mamy kilka tajnych zespołów, pracujących nad sekretnymi projektami, które na pewno wam się spodobają. Nie jesteśmy tylko gotowi, żeby o tym rozmawiać, przynajmniej jeszcze przez chwilę - tłumaczy Hudson.

Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie otrzymamy więcej szczegółowych informacji. Czy BioWare zdecyduje się kontynuować wątek Andromedy, czy postawi na nową opowieść?

O kolejnym Dragon Age słyszymy coraz częściej

W maju ubiegłego roku pojawiła się informacja, że po rozczarowujących wynikach ostatniej odsłony Mass Effect, serię „odłożono na półkę” na nieokreślony czas. Hudson jeszcze w lipcu przyznał jednak, że BioWare chce wrócić do swoich głównych serii gier.

W świetle wypowiedzi Hudsona, prawdopodobna wydaje się również informacja sprzed kilku dni, jakoby Dragon Age 4 miał zadebiutować w 2020 roku. Fabuła opowie rzekomo historię znanego z Inkwizycji i dodatku Intruz elfickiego apostaty Solasa.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze